Seçim Kredi Çekecekleri Umutlandırdı

Seçim Kredi Çekecekleri Umutlandırdı

Seçim Kredi Çekecekleri Umutlandırdı!!! Kredi çekemeyenler için neler değişiyor? Ülkemizde seçim atmosferinin bir anda gündeme gelmesi ekonomik bir rahatlatmayı da beraberinde getirdi. Kredi Kartı, İhtiyaç Kredisi, Otomobil Kredisi ve Konut Kredisi için gün bekleyenler, kredi çekmek için uğraşanlar için yeni bir umut doğdu. Daha önceden sicil kayıtlarında problemleri olup kredi çekemeyenler için yeni bir umut ortaya çıktı. Özellikle kredi çekmekte zorlanan kişiler için yeni yapılan başvurular bankalar tarafından yeniden değerlendirilebilecek. 

Kredi çekebilmek için banka banka gezenlere ilk tavsiyemiz çok sayıda başvuru yapmamaları şeklinde olacaktır. Çünkü Kredi Kayıt Bürosu tarafından yapılan takiplerde olumsuz bir şekilde sonuçlandırılan her başvuru size olumsuz bir geri dönüş sağlıyor. Bu sebeple yapacağınız başvurular için acele etmeyin. Piyasalarda ki rahatlamanın bir zaman sonra faizlere de yansıması bekleniyor. Özellikle maaşlı ve emekli müşterilerin bankalardan kredi almaları konusunda yapılan yeni düzenlemeler bankalar tarafından yenileceği haberleri çok konuşulur oldu. Ancak kesin bilgilerin Bankalar birliğinden yapılacak açıklamalar ile ortaya çıkacağının bilinmesi gerekiyor. Yazılan tüm olasılıklar kredi alma kolaylığı yönünden yapılan piyasa araştırma bilgileri olduğunu unutmayın. 

Kredi Notu Düşük Olana Kredi Veren Bankalar

Emekliler için Promosyonların Yeniden Düzenlenmesi 

Şu an birçok sosyal medya hesabından yayılarak verilen bilgiler için bir açıklama yapalım. Şu an için bankalar tarafından emeklilerin almış olduğu promosyonlar üzerinde yeniden düzenleme diye bir oluşum yok. Ancak günü veya senesi dolan emekli müşteriler için yeni düzenlemeler her yıl olduğu gibi bankalar tarafından yapılacaktır. Kredi alma yöntemleri için gerekli tüm yasal mevzuatlar yine bankaların şubeleri tarafından verilecek olan kararlar nihayetinde sonuçlandırılacaktır.

Kredi Alma Yöntemleri

Daha önceden kredi alamayanlar veya KKB puanları düşük olanlar için yeni bir düzenlemenin yolda olduğu söyleniyor. Seçimlerin bu kararlar üzerinde herhangi bir etkisi olup olmadığını bilemeyiz ancak ülkemizde birçok vatandaşın gerek kart borçları gerekse kredi ödemelerinin artışlarındaki değişimler izlenebilmektedir. Bu sebeple hem vatandaşların daha rahat ve kolay ödeme şekilleri ile borçlarını kapatmaları, hemde puan düşüklüğü sebebi ile daha önceden takıntısı olanlara yeniden kredi verilmesi gibi söylemler piyasalarca ve sosyal medya üzerinden bol bol dillendirilmektedir. 

Evde Tespih Yaparak Para Kazanma

1 Yorum

  1. nilüfer gider

    25 Nisan 2018 at 09:27

    krediye ihtiyacı olanlar eğer bu seçim sayesinde işlerini görürse gerçekten onlar içinde büğyük bir fırsat olur biraz olsun rahatlarlar

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir