SATIŞ ORTAKLIĞI NEDİR

Satış Ortaklığı Nedir? Satış Ortaklığı nasıl Kazandırır? İnternet üzerinden para kazanma yollarından bir tanesi de, Satış ortaklığı sistemleri ile para kazanmak temeline dayalı bir sisteme üye olmaktır. İnternet sitesi kurarak Adsense gibi belirli alanlarda para kazanmak bazen zor olabilir. Ancak Satış ortaklığı sistemlerinde belirli bir alışveriş oranını yakalayabilen kişiler bu sistem sayesinde hatırı sayılır paralar kazanabilmesi mümkündür.

SATIŞ ORTAKLIĞI SİSTEMİ NEDİR?

Satış ortaklığı sistemi bir nevi pazarlamanın İnternet üzerinden yapılması gibi bir işlem olarak da görebiliriz. Bir şirketin veya kişisel bazda bir site hazırlayabilen bir kişinin sitesine üye olmak ve sitesini kendi alan adlarınız ile internette tanıtmak ve satış yaparak bu satışlardan belirli oranlarda komisyon almak olarak kısaca tanımlanabilir. Komisyon sisteminin baz alındığı bu satış şeklinde satıcı, sizin aracılığınız ile müşteriler ile buluşur ve size belirli bir satış karşılığında komisyon öder.

Google’dan Nasıl Para Kazanırım?

SATIŞ ORTAKLIĞI SİSTEMİ NASIL İŞLER.

Net üzerinden para kazanmak için kurulan bu sistemde, Şirketler olsun veya kişi bazlı tüm sistemlerin belirli kuralları vardır. Bunlar;

İlk olarak Ürün Tedarikçisi, diğer ismi ile Ürünlerin sahibi olan kişi ( SAĞLAYICILAR )

Müşteri Bulan aracı ( SATIŞ ORTAKLARI)

Satılacak Ürünlerin Tanıtım Alanı ( Ürünlerin resmi, Kargo hizmetleri, Site yazılımı)

Ürünleri alacak müşteriler ( ALICILAR )

Kolay para kazanma yolundaki adımlardan biri olarak bilinen ve çoğunlukla bayilik sistemini andırabilen bu Satış Ortaklığı Sistemlerinde Sağlayıcılar, kendi ürünlerini veya tedarik ettiği ürünleri belirli bir ortak sitede veya herkesin kendi belirleyebileceği bir e ticaret sitesinde tanıtımını yapar, ürünler hakkında bilgi verir. Satış ortakları ise bu alanlara insanları çekerek kendileri burada bulunan ürünleri alıcılara ulaştırırlar. Birlikte kazanım yapabilen bu iki kişi yani Satış Ortağı ile Ürün sahibi her ikisi de kazanan bir sistemin parçası olurlar.

En Kestirme Para Kazanma Yöntemleri

Bu işte risk oranı satış ortakları için pek yoktur, Çünkü kendileri ne kadar çok çalışıp, müşteri çekebilirler ise satıştan bir o kadar komisyon alacaktır. Ancak burada bilinen tek risk ürün tedarikçisi olan Sağlayıcıların sağlam olmasıdır. Bu tür satış ortaklığı sistemleri için bilindik ve güvenilen firmaları seçmeniz size tavsiye edilecektir. Satış sonrası faturalandırmalar, kargo teslimatları hepsi sağlayıcının kontrolünde olacaktır. Siz sadece üründen komisyon alacaksınız.   İlerleyen günlerde sizlere satış ortaklığı yapabileceğiniz güvenilir sitelerin adreslerini vereceğiz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir