Özel Ders Vererek Para Kazanma

Ülkemizde yaklaşık 80 milyon nüfus var, bunun neredeyse 15 milyona yakını öğrenci. Ve bu rakamlar gün geçtikçe hızla artış gösteriyor. Özel Ders Vererek Para Kazanma konusunu bu  haliyle öğrenci potansiyelini küçük görmemek gereken bir teşebbüs oluşturur. Milyonlarca öğrenci potansiyelini, sadece yeteneklerinizi kullanarak nakit paraya dönüştürmeniz mümkün. Bunun için tek yapmanız gereken şey ise; ilanlara bakıp, öğrencilere ihtiyaçları doğrultusunda ders vermek olacaktır.

Özel Ders Vererek Para Kazanma  çalışmalarında yapmanız gereken ilk şey kendinizi bilmek olmalıdır. Hangi derse daha çok hakimsiniz, konuları su gibi biliyor musunuz, konuşmanız akıcı mı vs. bir sürü soru sormanız gerekecek. Bu sorulara makul cevaplar verdiğinizde ise ders verebilirsiniz. Bir veli, çocuğuna ders verecek öğretmen ararken en az üniversite öğrencisi olan ve bu birikime sahip birini tercih edecektir. Tamam, üniversite öğrencisiyiz sorun yok, peki şimdi ne yapacağız? Yapacağınız iş ilanlar bölümünden kendiniz için bir ilan açmak olacaktır.

 Özel Ders Vererek Para Kazanma

En çok hangi derse ilgilisiniz ve en iyi hangisini yapıyorsunuz? Bu soruya “Matematik” cevabı verdiğinizi düşünelim. Matematik dersi, ülkemizde en çok ihtiyaç duyulan derslerin başında geliyor. Yani aranan matematik öğretmeni sayısı, aranan Türkçe öğretmeni sayısından kat ve kat fazla. Bu da ortamda ki rekabeti ve aynı zamanda öğretmen ücretlerini arttırıyor. İşinizi ne kadar çok kaliteli yaparsanız o kadar çok kazanırsınız. Ders verme konularında bilinen en büyük reklam yine ders verdiğiniz kişiler tarafından yapılacağını unutmayın. Öğretileriniz ile başarılı olan öğrencilerin ardından birçok iş teklifi artık sizin ayağınıza gelecektir. Kaliteli bir kazınım için sitemizde yer alan ilanlar bölümünü kullanabilirsiniz.

İNTERNET BAŞINDA PARA KAZANMA YÖNTEMLERİ 

Diğer bir konu ise, derse gerekecek olan harcamalar. Öğrenciyi kendi evinize çağırabilir veya siz onun evine gidebilirsiniz. Bu tamamen size kalmış bir olay. Öğrenciyi kendi evinize çağırarak yol masrafını egale etmiş olursunuz. Fakat ders materyallerine muhakkak, ne ders olursa olsun, harcama yapmanız gerekecektir. Yukarıda yazdığım gibi, işini kaliteli yapan kazanır. Bir tabletten canlı olarak örnekle anlatım, kağıt üzerinde yapılan anlatımdan çok daha etkili ve akıldı kalıcıdır. Sizin de herhangi bir derse yeteneğiniz varsa, bu konuda sıkıntı duyan öğrencilere ders vererek para kazanabilirsiniz.

14 Yorum

 1. Ayşe

  31 Ocak 2018 at 21:26

  Ben de sizi siteme bekliyorum

 2. Uz Dr Hakan

  1 Şubat 2018 at 11:39

  güzel yazılar için siteme bekliyorum

 3. Saime GEÇTAN

  22 Ekim 2018 at 16:06

  Özel ders vererek bende evden para kazanma konusunda yardım talep ediyorum.

 4. Emre USTA

  24 Ekim 2018 at 00:45

  Yapılan başvuru formu bana gönderilmedi hala. Tekrar mı yazmam gerekiyor. Yardımcı olur-musunuz?

 5. Fahri CANDAN

  25 Ekim 2018 at 07:05

  Mail adresime gelen bilgilendirmeler için teşekkürler. Evden para kazanma konusunda hızlı bir bilgi akışı için size minnettarız.

 6. Leyla AKTEPE

  26 Ekim 2018 at 05:44

  Emekli öğretmenim. Bu iş için başvuru yaptım. Mailime gönderilen bilgiler için teşekkür ederim. Sayenizde iki öğrencim ile derslere başladık. Tekrar tekrar teşekkürler.

 7. Ali KAZAK

  28 Ekim 2018 at 03:34

  Ders için özel ilan oluşturmak istiyorum. Nereden yazı ile başvuru yapmam gerekiyor

 8. Cemal GEMİCİ

  31 Ekim 2018 at 14:18

  Gerekli başvurular yapıldı iş alımları başladı teşekkür ederiz.

 9. Emel

  7 Kasım 2018 at 19:30

  İstanbul’da oturuyorum. Bende evden para kazanma konusunda yardım almak istiyorum.

 10. Tarık İntegul

  8 Kasım 2018 at 07:12

  Teşekkürler bilgi için evde ders vermeye başladım sayenizde.

 11. Nermin ÖNSÜZ

  9 Kasım 2018 at 03:51

  Evlere özel ders vermek istiyorum. İstanbul ilinden bana ulaşabilirsiniz. Telefon numaram Bu paylaşım sitemiz tarafından gizlenmiştir

 12. Teyfik İNCİ

  9 Kasım 2018 at 12:16

  Özel ders vermek için nereye müracaat etmek gerekiyor.

 13. Reyhan İSTAMİL

  11 Kasım 2018 at 00:27

  Evde ders vererek para kazanma konusunda yardım istiyorum. İngilizce öğretmenliği yapabilirim.

 14. Sait Çapur

  18 Kasım 2018 at 06:35

  Çok teşekkürler mailinizi aldım. Özel ders verme işlemlerine başlayınca tekrar yazarım iyi günler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir