İnternet’ten Para Kazanma

İnternetten Para Kazanma son dönemlerin en kazançlı ve bilindik meslekleri halini almaya başladı. Sitemizden de sizler için özel yazılar ile bu konularda ne tür kazanımlar yapabileceğinizi anlatacağız. Öncelikle İnternetten Para Kazanma Yöntemleri içinde yer alan birçok farklı konu var. Bunları ayrı dal üzerinden inceleme yaparak sizlere anlatacağız. Kodlama, programlara ve özel beceriler haricinde evinizden nasıl para kazanabilirsiniz? Bilgisayarı kullanarak ne şekilde para kazanılır? Bu tür sorularınıza cevaplar bulmaya çalışacağız.

EVDEN EK GELİR KAZANMA YÖNTEMLERİ 

Makale Yazarlığı Yaparak Para Kazanma

İnternet üzerinden bilinen ve en çok kazanımı olan para kazanma şekli Makale yazarlığı yapmaktır. Makale yazarlığı nasıl yapılır? Hangi makaleler daha çok para getirir? Şimdi aklınıza bu tür sorular geliyor olabilir. Makale yazarlığı belirli bir konu hakkında yapılan bilgilendirme yazılarıdır. Yapacağınız çalışmalar kimi zaman tanıtım yazıları, kimi zaman ise güncel haber yazıları gibi çalışmalar ile evden para kazanma şansına sahip olursunuz. İnternetten Para Kazanma konusunda ilk sırada yer alan Makale Yazarlığı ile sizlerde ek gelir yapabilirsiniz.

Makale yazarlığı konusunda yapacağınız çalışmalar için konu altından yorum yaparak bize ulaşabilirsiniz. Kısaca özetlemek gerekir ise Makale üzerinden para kazanma işlemi şu an okuduğunuz yazıyı yazan kişiye ödenen paradır. Her bir makale için ayrı ücretlendirme yapılır. Kelime bazlı olarak hesaplanan makale fiyatlarında şu an 100 kelimesi 1 TL den işlem görmektedir. Tabi ki makalenin kalitesine göre bu ücret arttırılabilir. Makale yazarlığı konusunda daha geniş bilgi için sitemizde yer alan Makale Yazarlığı Nasıl Yapılır konulu yazıyı okuyabilirsiniz. Yazarlık başvurusu için sitemizin alt kısmındaki yorumdan bizlere ulaşabilirsiniz.

İnternetten Para Kazanma İçin Yorum Yapma

Yazıyı okuyunca bazılarınızın yorum yaparak da para kazanılır mı kardeşim dediğinizi duyar gibiyim. Ancak son dönemlerde bazı site sahipleri kendi yazılımları içinde yer alan konulara yorum yaptırarak güncelleme yaptırıyorlar. Sizlerde son zamanların yorum işi ile ek gelir elde edebilirsiniz. Sitelere Yorum Nasıl Yapılır? Kolay para kazanma diye bir şey yoktur. Emeğinin karşılığını alacağın için öncelikle yorum işini de yaparken bazı kurallara uyman gerekiyor. Bilinen en büyük kural her yorumu farklı İP üzerinden yapman olacak. Günlük 10 yorum atılacak ise bunu günlük 10 farklı İP üzerinden yapmanız gerekiyor. İp değiştirme işlemi basit modeminizi her açıp kapattığınızda İP numaranız güncel hale gelir. Ancak bunu devamlı yaparsanız modeminizi bozabilirsiniz. Bunun için bazı programlar var onları kullanabilirsiniz.

 sonucunda size sunulacak olan yeni paylaşımları takip edebilirsiniz. Özellikle bir önce yazı dizisinde yer alan tüm konu başlıklarını tek tek sizin için yazacağız. Site üzerinden para kazanma, Sitelere logo yapma, resim sağlama vs. gibi birçok para kazanma yöntemlerini sizler için paylaşım yapacağız. Sizlerde evinizden para kazanma imkanına sahip olabilirsiniz. Herhangi bir özel yazılım biliyorsanız işiniz daha rahat, yorum kısmından bize ulaşarak yapacağız çalışmalar konusunda yardım talep edebilirsiniz.

EN YENİ PARA KAZANMA YÖNTEMLERİ 

2 Yorum

  1. mine dertli

    26 Aralık 2017 at 09:46

    Daha önceleri çalışmıştık. Mandal işi yapmıştım. Tekrar çalışmak istiyorum. Geri dönüş için bilgilerimi gönderdim

  2. nurcan akşen

    28 Aralık 2017 at 10:57

    Manisa’dayım bende çalışmak istiyorum. Çok acil işe ihtiyacım var yardım lütfen

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir