Instagram’dan Para Kazanma

Instagram’dan Para Kazanma

Instagram’dan para kazanma deneyimi için sizlere özel tüyolar vermeye çalışacağız. Hali hazırda herkesin cep telefonunda yer alan bu uygulama için öncelikle kendi hesaplarınızı kullanabilirsiniz. Farklı hesaplar açarak ana hesaplarınıza takipçiler çekebilme imkanı da bulursunuz. Bunun için birçok yöntem bulunuyor. Mesela instagram hesaplarında en çok takibe takip yapılarak arttırılan hesap profilleri bu işler için son derece önemli bir rol oynuyor. 

Eğer Instagram da büyük bir kitleye hitap ediyor ve bu işten para kazanmanın yollarını arıyorsanız bu makalemiz tam sizlere göre. Bu yazımızda Instagram’dan para kazanma olayını detaylı bir şekilde sizlere anlatacağız. Verilen bilgiler dahilinde sizde paylaşımlarınız ile ek gelir elde edebilirsiniz. Özellikle son günlerde yapılan güncellemeler ile firmaların büyük bir kısmına özel seçenekler sunan İnstagram, ev hanımlarına da evden para kazanma şansı sunabiliyor. 

Instagram’dan Nasıl Para Kazanılır?

Instagram kullanarak ve paylaşım yaparak nasıl para kazanacağınıza dair yapmanız gereken birkaç önemli durum bulunmakta. Bunlardan en önemlisi büyük bir kitleye hitap etmek.

Genellikle 100 bin veya üzeri takipçiye sahip hesaplar daha fazla para kazanmaktadırlar.

Instagram Hesabının Kategorisi Para Kazanmada Önemli Mi?

Evet. Instagram hesabı kullanıcı kitleniz, hesabınızın hangi kategoride olduğu para kazanmanızda önemli bir etken. Örneğin Instagram’da makyaj tüyoları ve günlük kombin tarzında modaya ve kadınlara yönelik bir paylaşımda bulunuyorsanız kadınlara yönelik satış yapan firmaların reklamlarını da yayınlayarak para kazanırsınız.  Kadınlara yönelik videolar çektiğinizden dolayı kazanacağınız para da bununla dolaylı olarak daha fazla olacaktır. Instagram’dan para kazanma işlemleri için başlangıçlar çok önemlidir. 

İNTERNETTEN PARA KAZANMA YÖNTEMLERİ 

Instagram Ne Kadar Para Kazandırır?

Bu durum takipçi kitleniz ve kategorinize göre farklılık gösterse de 1 milyona takipçiye sahip Instagram hesapları genellikle reklam üzerinden aylık ortalama 15.000 Türk Lirasına varan ciddi paralar kazanmaktadırlar.

Sizler bu işte fazla kitleye sahip değilseniz ilk başlarda ufak reklamlar vererek sayfanızı büyütebilir ve düzenli paylaşımlarla kitlenizin stabil olarak artmasıni sağlayabilirsiniz.

 

Instagram’da Nasıl Reklam Alınır?

Instagram’da reklam almanın en önemli yolu bir firma ile anlaşma yapmanız. Bu kişileri Instagram üzerinde başka kişilerin yaptığı paylaşımlardan, forum sitelerinden veya bu yazımızın altındaki yorum kısmına Instagram hesabınızın kullanıcı adını, takipçi kitlesini ve hesabın kategorisinin ne olduğunu yorum atarak bulabilirsiniz.

Instagram’dan Kazanılan Para Nasıl Ödenir?

Ödeme işlemi firmalarla yapacağınız anlaşmalara göre değişse de genellikle banka havale veya eft üzerinden yapılır. Anlaşılan reklam yayınlanmadan önce veya sonrasında ödemeler genellikle hesabınıza anlaşma yaptığınız kişi veya firmalar tarafından yatırılır.

Bu anlaşmayı sizlere reklam verecek şahıs veya firmalarla önceden konuşmanız sonrasında ödeme alma durumlarında sorun yaşatmaz.

Instagram üzerinden para kazanmaya dair aklınıza takılan soruları yorum olarak bizlere iletebilirsiniz. Bütün yorumlar gün içerisinde dikkatlice ve düzenli olarak okunmaktadır.

2 Yorum

  1. Serkan ÇETİN

    12 Aralık 2018 at 17:33

    iş akti ve prosedurler için ilan hattı mail adresimize geldi teşekkürler.

  2. musa inan

    13 Aralık 2018 at 17:36

    İnstagram Hesabımdan bende para kazanmak istiyorum.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir