Evde tablo yaparak para kazanma

Evde tablo yaparak para kazanma işlemini sizlere en detaylı şekilde anlatıyoruz. Evinizde üç boyutlu tablo yaparak para kazanmak istemez misiniz? Kolay ve hızlı bir sunumu sizler için hazırlıyoruz. Özel profesyonel ellerden çıkma bir tablonun nasıl yapılacağını sizlerde uygulayarak öğreneceksiniz. Evlerimizde keyifli bir şekilde yapacağımız işin adı ” Üç boyutlu Kağıt Rölyef Tablo” olacak.

Evde tablo yaparak para kazanma

Günümüzde insanlar tek maaşla yada sadece ailede bir kişinin çalışması ile geçim sağlayamamakta gelir getirici evden para kazanabileceği işler araştırmaktadır. Bizde size bu konuda bir fikir vermek yardımcı olmak istedik. Yapması kolay, yapıldığında ise göz alıcı ve çok güzel tablolar yapmayı öğreteceğiz. İster kendiniz evinizde kullanabilir ister satarak para da kazanabilirsiniz. Evde tablo yaparak para kazanma sayesinde sizlerde belirli bir ücreti alabilirsiniz. Aylık geçim sıkıntılarınız için sizlere yardımcı olabilecek bir tür iş imkanını sizlere veriyoruz. Özellikle son dönemde büyük bir beğeni alarak pazarda yer alan el yapımı tablolar ile sizlerde mutfak masraflarınızı çıkartabilirsiniz.

Öncelikle tablo yapmak için gerekli malzemeler: 

 1. Silikon ( Soğuk Silikon)
 2. Silikon Tabancası
 3. Bisturi
 4. Kağıt Tablo ( İnternet’ten Temin Edebilirsiniz. Resim olarak) 10 Adet olacak.
 5. Kağıt Rölyef Ütüsü
 6. İspirtolu Kalem ( Kahverengi )
 7. Koli kartonu ( Dolgu Malzemesi olarak kullanılacak)
 8. Mukavva
 9. Savarowski Taşı ( Mefruşatçılarda bulunmaktadır. )
 10. Sprey Vernik ( Parlak Olan)
 11. Çerçeve

 

Evde tablo yaparak para kazanma Nasıl Olur?

Sizlere aşağıda bulunan resmin nasıl yapıldığını anlatacağız. Evde tablo yaparak para kazanma sanatının en ince ayrıntılarını sizlere sunuyoruz.

 

Öncelikle elimizde bulunan mukavva üzerine ilk resmin yapıştırılmasını silikon yardımı ile yapıyoruz. Silikonla yapıştırılan resmin ilk bölümü tam olarak duruyor. Daha sonra temin ettiğimiz diğer 10 adet resmi ilk sıradan takip ederek tek tek keserek yine resmin üstüne denk gelecek şekilde kesip silikon yardımı ile her parçayı ayrı ayrı yapıştırıyorum. Ancak bu işlem yapılırken her katın arasına koli kartonu yerleştiriyoruz. Koli kartonunu yerleştirip yapıştırırken dikkat etmeniz gereken en önemli olay kartonların gözükmemesine dikkat ediyoruz. Kesilen kenarları elimizdeki ispirtolu kahverengi kalemle netleştirerek boyuyoruz. Evde tablo yaparak para kazanma için yapacağınız bu tür çalışmalar sizlere daha büyük gelir kapısını aralayacaktır.

Kesilen yazılar örnek resimde görüldüğü gibi üst üste gelerek silikonla yapıştırılmalıdır. Yapıştırma işlemleri sona erdiğinde parlak vernik ile cilalıyoruz. Bu işlem tablonun hem daha güzel görünmesini, hemde rutubet ve nemden tablonuzu koruyacaktır. En son yapılacak işlem ise resmin kenarlarına Savarowski taşları ile süslemek olacaktır. Sizler elinizdeki resimlere göre farklı süslemeler yapabilirsiniz. Çerçeveye yerleştirdikten sonra satışlarınıza başlayabilirsiniz. Çerçeve için özel hizmet veren yerlere yaptırabilirsiniz. Kasalı çerçeve olarak belirtirseniz resimleriniz daha şık duracaktır.

Anlayamadığımız yerler var ise bize yorum kısmından yazarak gerekli yardımları alabilirsiniz. Sitemizde yer alan özel çalışmaları sizler için paylaşım olarak vereceğiz. Bizi takip etmeyi ihmal etmeyin.

Not: Evde tablo yaparak para kazanma yolunda ilerlemek isteyenler bizlere yaptıkları tabloların resimlerini paylaşarak sitemizde özel satış imkanına sahip olacaktır. Bizlere yorum bölümünden ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir