Evde halhal paketleme işi

Evde halhal paketleme işi

Arapça kökenli halahil kelimesinden türeyerek Türkçeye uyarlanmış olan Halhal, artık günümüzde Evde halhal paketleme işi ile gündemdeki yerini aldı. Takı takmak sosyal hayıt içinde yer alan ve faktörel olarak herkes tarafından kullanılan bir simgedir. Takı denilince bayanlar akla gelse dahi takı artık günümüzde de erkekler tarafından bolca kullanılan simgeler halini almıştır. Tarih boyunca büyük çoğunluğu kadınların kullandığı, zaman zaman erkeklerin de özel simgesi haline gelen takılar, insanlık tarihi kadar eskidir.

Bayanların daha narin ve şık görünmeleri için kullanılan aksesuarlar olarak da adlandırılan takılar. Bileklik, Kolye, Küpe ve halhal olarak da kullanılmıştır. Zaman içinde farklı tasarımlar ile milyonlara hitap eden bir hale gelen halhal çeşitleri artık takı pazarlama dünyasında büyük yer kaplamaktadır. Firmalar tarafından hızlı ve anlık olarak üretilen mağazalarda yerini alan bu ürünler sayesinde sizlerde artık ek gelir kazanma yöntemlerine giriş yapabilirsiniz. Altın, gümüş veya farklı metallerden üretilen bu takılar sayesinde Evde halhal paketleme işi rahatlıkla yapılabilmektedir.

Evde Halhal Paketleme İşi Nasıl yapılır?

Mağazalarda sıklıkla rastlanılan halhal çeşitleri büyük talepler karşısında firmalar tarafından öncelikli üretim haline gelmiştir. Dönemsel olarak özellikle yaz aylarında daha fazla paketleme işleminde yer alan halhal üretimi, Evde halhal paketleme işi artık ev hanımlarının gözde ek gelirleri halini aldı denilebilir. Fabrikalardan gelen siparişlerin özel olarak paketleme işlemi evlere yapılan servisler ile tamamlanmaktadır.

Eve iş veren firmalar tarafından gerçekleştirilen teslimlerde, paket içinde yer alan ve belirli seri numaralara ayrılmış farklı tasarımlar ekipler tarafından ayrılmaktadır. Ev hanımlarının oluşturduğu özel gruplar ile bu paketleme işlemleri tek tek yapılmaktadır. Her hafta yapılan teslim ve değiş tokuşlar sayesinde işlemler mağazaya gitmek için hazır hale getirilir. Koli içinde yer alan özel çıtçıtlı poşetlere tek tek marka ve tasarımları farklı halhallar yerleştirilir. Her bir renk için ayrı bir koli oluşturularak, belirlenen sayılar tamamlanarak kolilerin ağzı kapatılır. Her poşete bir halhal görülecek bir şekilde yerleştirilir. Mağazalarda gördüğünüz her bir poşet içindeki halhal Evde halhal paketleme işi yapan hanımlar tarafından yapılmakta ve tamamlanmaktadır. Sizlerde bu tür işlemler ile para kazanmak istiyorsanız, iş veren firmaların adres ve bilgilerini almak için yorum bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

7 Yorum

 1. esengül

  23 Ekim 2018 at 22:07

  cok ıhtıyacm var

 2. Leyla

  26 Ekim 2018 at 20:03

  İstanbul üsküdarda yaşıyorum.Paketleme işlerinde elim hızlıdır paraya ihtiyacım var dönüs yaparsaniz sevinirim.

 3. Alev

  30 Ekim 2018 at 10:01

  Bu isi yapa ilirim lutfen donus yapar misiniz

 4. Abdullah korkmaz

  2 Kasım 2018 at 16:41

  Bu tarz işleri bende yapabilirim

 5. Vesile

  4 Kasım 2018 at 23:33

  Teşekkür ederim

 6. Esra

  11 Aralık 2018 at 18:26

  Merhaba. Istanbul Ümraniye’de ikamet ediyorum. Su an 5 kişilik grubumuz var. Grubumuzu genisletebiliriz. İstenilen şekilde ve itina ile süreci sonlandırır ve teslimatı yapabiliriz.

 7. Nurten Duman

  10 Ocak 2019 at 13:59

  İSTANBUL ESENYURTTAYIM LÜTFEN BENİ ARAYIN

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir