Evde Biblo Paketleme İşi İle Para Kazanma

Evde Biblo Paketleme İşi İle Para Kazanma

Evde Biblo Paketleme İşi İle Para Kazanma istekleri sayesinde ek gelir kazanma imkanına sahipsiniz. Bayanların daha ziyade dekor amacı ile kullandıkları biblolar sayesinde para kazanabilirsiniz. Kütüphane ve gümüşlük olarak belirtilen takımların süslenmesinde kullanılır. Çalışanlar için ofislerinin büyük bir dekor parçası olarak kullanılan biblolar hayatımızın birçok alanında bizimle birliktedir. Sizlerde bu tür işler sayesinde ayrı bir ek gelir elde edebilme imkanına sahip olursunuz.

Hem çeşit açısından, hem de küçük olmaları sebebi ile fazla yer kaplamayan biblolar, bayanlar için Evde Biblo Paketleme İşi İle Para Kazanma konusunda yardımcıları olmaktadır. Ürün olarak hazırlanan kalıplar fabrikalar tarafından üretilerek sizlere direk olarak ulaştırılır. Yapılacak işlemler ise aşağıda belirtilmiştir.

Biblo Paketleme Nedir?

Vitrinlerimizi süsleyen ve fazla yer kaplamayan, dekorasyonların vazgeçilmez unsurları arasında yer alan, çeşitli boyut ve ebatlarda hazırlanan renkli süs eşyalarına biblo denir. Biblolar hazırlanan üretim sonrasında evde boş vakitlerini değerlendirmek isteyenlere paketlenmek için gönderilir. Evde Biblo paketleme işi fabrikaların evlere verdiği bir yöntemdir. Bu yöntem sayesinde üreticiler fazla mesai ve işçi ücretlerinden kar ederek, belirli bir oranda maliyet düşürümü yapabilmektedir. Son günlerde evden paketleme işi veren firmalardaki yoğun iş potansiyeli bu tür maliyet düşürmesinden kaynaklanmaktadır.

Evde Biblo Paketleme İşi İle Para Kazanma Nasıl Olur?

Ek gelir kazanmak isteyen ve evden para kazanma  arayışı içinde olanlar için yapılan fırsatlar reyonunda yer almaktadır. Biblo paketleme işi için üretim merkezlerinden gönderilen koliler sizlere ulaştırılır. Evinizde ister kendiniz yapabildiğiniz kadarı ile, dilerseniz ev hanesi ile kendi imkanlarınızı kullanarak oluşturacağınız topluluklar ile bu işi yapabilirsiniz. Günlük olarak belirli saatlere ayıracağınız özel çalışma saatleri sayesinde sizlerde ek gelir elde edebilirsiniz.

Evde Biblo Paketleme işi Veren Firmalar

Üretim aşamasında biblo takibi yapan firmalar arasında İstanbul, Ankara, Samsun, İzmir, Kocaeli, Bursa ve Trabzon illerinde şu anda bu tür işleri yürüten bayiler bulunmaktadır. Dilerseniz sizlerde konu altından yorum atarak sizlere yakın olan bayiliklerden bu tür işlemler için müracaat oluşturabilirsiniz. İster sitemiz üzerinden dilerseniz kendiniz firmalara müracaatlar yaparak  Evde Biblo Paketleme İşi İle Para Kazanma konusunda yardım talep edebilirsiniz. Diğer iş potansiyeli yüksek, kazançlı işler için yazılarımızı takip edebilirsiniz.

5 Yorum

 1. Asuman

  11 Kasım 2018 at 21:23

  Bende biblo paketleme işi istiyorum kapakli/Tekirdag

 2. Ceren

  15 Kasım 2018 at 06:18

  Her turlu paketleme isi yaparım ulasın

 3. Ayça

  5 Aralık 2018 at 16:39

  Aylik mi oluyor bu is detayli bilgi vetebilirmisiniz kazanci nekadar

 4. Esra

  11 Aralık 2018 at 18:11

  Merhaba. Istanbul Ümraniye’de ikamet ediyorum. Su an 5 kişilik grubumuz var. Grubumuzu genisletebiliriz. İstenilen şekilde ve itina ile süreci sonlandırır ve teslimatı yapabiliriz.

 5. izzet hancık

  13 Aralık 2018 at 17:11

  Biblo paketleme işini bende yapmak istiyorum. yardımcı olurmuşsunuz

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir