EVDE BEBEK EMZİK ZİNCİRİ YAPMAK

EVDE BEBEK EMZİK ZİNCİRİ YAPMAK

EVDE BEBEK EMZİK ZİNCİRİ YAPMAK

EVDE BEBEK EMZİK ZİNCİRİ YAPMAK

 

Bebeklerin en büyük zaaflarından biri olan emzik ve ebeveynlerin en büyük korkularından birisi gece yarısı kayıp bir emzik ve emziklerin kaybolmasını azda olsa engelleyen emzik zinciri

 

Evde para kazanmak için yapılacak işlerden bir tanesi olan bebek emzik zinciri ne kadar gerekli olduğunu şu şekilde açıklayalım.Ortalama her sene  1,2 milyon çocuğun doğduğu  ülkemizde her bebeğin bir emziğe ve her emziğinde bir emzik zincirine ihtiyacı vardır son yıllarda değişik şekillerde ve boyutlarda üretilmekte olan emzik zincirlerinin çok değişik modelleri vardır

 

Evde yapılabilecek işler içerisinde yapılabilecek basit ve kazançlı bir imalat çeşididir. Bebek emzik zinciri için size gerekli olan ortalama 200 tl lik bir bütçe ve zaman.

üretimde kullanılan tüm metaryeller hazır olarak satılmakta olup desenli ve isimli emzik zincirleri son yıllarda çok popüler olup satışı çok hızlı olarak devam etmektedir. Tüm malzemesi ortalama olarak boncuk ve plastik metaryellerden oluşan emzik zinciri için toptan  boncuk ve takı aksesuarı satan bir mağazadan rahatlıkla bulabilirsiniz ortalama 3-5 tl ye maledeceğiniz bir emzik zincirini 25-30 tl ye satabilirsiniz yapması kolay özel bir ustalık gerektirmeyen bu tarz bir imalat düşünürseniz İstanbul Tahtakale ve bağcılar istoç ta gerekli tüm malzemeyi alacağınız toptancılar bulabilirsiniz. Evde yapılan işlerden olan bebek emzik zinciri için gerekli olan Plastik boncuk ve harfler kilo ile satılmakta olup bir kilo boncuk ile yüzlerce emzik zinciri üretebilirsiniz. Sosyal medya üzerinden değişik modellerini üreterek satabileceğiniz emzik zincirlerinin isimli modellerini sipariş üzeri üretip satabilirsiniz.

 

Sosyal medya aracılığı ile çok hızlı bir şekilde satabileceğiniz bebek emzik zincirlerini gitti gidiyor n11 hepsiburada gibi e ticaret sitelerindede rahatlıkla satabilir veya buradan satış yapan mağazalar için üretebilirsiniz ev ortamındapara kazanmak için çok rahatlıkla yapılabilecek bir iş türü olan bebek emzik zinciri evde imalat yapmak için seçeceğiniz en karlı ve kolay ürünlerden 1 tanesidir.

 

(yukarıda sözü edilen maliyet ve satış fiyatları 2018 yılı için baz alınmıştır )

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir