Evde Babet Çorap Paketleme İşi

Evde Babet Çorap Paketleme İşi

Evde Babet Çorap Paketleme işi kış mevsiminde hızlı kazanç sağlayan bir çalışma şeklidir. Havaların soğuması ile birlikte giyimlerimizde değişim sağlıyor. Babet çorap daha ziyade pek kullanılmaz gibi bilinse de, kış ayında botların içinde herkes tarafından giyilmektedir. Bot içinde ayakların hem terlemesini engelleyen, hem de sıcak tutması için giyimler kış ayında değişim göstermektedir.

Kıyafet değişimleri kışın ayaklarda çoraplarda başlar. Evde Babet Çorap Paketleme işi mevsimlerin değişimi ile farklı şekillerde kazanım sağlamaktadır. Babet erkek çorabı, bayan çorabı veya genç çorapları olarak değişim gösterebilir. Bu sebeple paketleme işlemleri hızlı ve düzenli bir şekilde yapılmalıdır.

Modelleri çok sayıda olan babetlerin çeşitleri iki kısımdır. Erkek ve bayan olarak ayrım gören çorapların tekstil firmaları arasında en çok rağbet gören giyim ürünü olduğu bilinmektedir. Yaz kış giyim için uygun bir şekilde üretilen çorapların özellikle kışın talepleri artması nedeni ile Evde Babet Çorap Paketleme işi firmalar tarafından yaygın olarak kullanılmaktadır.

Evde Babet Çorap Paketleme işi Nasıl Yapılır?

Evde yapılacak iş türlerinden birisi olarak bilinen paketleme, ev hanımları için bolca rağbet gören bir taleple karşılanmaktadır. Erkek, bayan, çocuk babet çorapları olarak ayrılan üzerinden ayrı numaralar verilen tüm babet çoraplar farklı paketlenir.

Firmanın hazırlamış olduğu sipariş kutuları içinde Erkek çorapları için E harfi, Bayan Çorapları için B harfi, Çocuk çorapları için Ç harfleri tek tek ayrı olarak belirtilecek şekilde paketlenir. Numara ve markalar çorap üzerinde yazmaktadır. Firmanın ayırım yapacağı siparişler sizlere bir numara ile bildirilmiş olacaktır. Kalıplar içinde yer alan çorapların birleşimi tamamlanınca birbirine iğne ve iplik marifeti ile tutturulacaktır. İğne ve iplik yine sipariş kutularının içinde yer almaktadır.

Evde Babet Çorap Paketleme işi Ne Kadar Kazandırır?

Ev içinde yapılan siparişlerin teslimleri belirtilen tarihlerde firma tarafından gönderilen araçlar ile aldırılır. Alım sonrası kontrolden geçen tüm ürünlerin ödemeleri banka hesaplarına direk firma tarafından yapılmaktadır. Aylık ortalama 1500 TL ile 3000 TL arasında bir ödeme alabilirsiniz. Çalışmalarınıza göre bu oranlarınızda artış olabilir. Çok sipariş çok ödeme demektir. Hazırlanan özel gruplar ile veya ev halkı ile sizlerde bu tür paketleme işlemlerini kolayca yapabilirsiniz.

 

8 Yorum

 1. Fethiye

  19 Kasım 2018 at 18:06

  Bende yaparım yozgat

 2. Leyla

  21 Kasım 2018 at 09:06

  İstanbulda yasiyorum ihtiyacim var bende yapabilirim.Dönüş sağlarsanız sevinirim.

 3. Azra

  23 Kasım 2018 at 17:28

  İstanbul BAKİRKOYDE yiz donerseniz sevinirim

 4. Şenay varol

  24 Kasım 2018 at 11:00

  Çok ihtiyacım vAr acil dönerseniz sevinirim

 5. Nevin

  26 Kasım 2018 at 19:39

  Geri dönüş yaparsanız sevinirim

 6. Esra

  11 Aralık 2018 at 18:46

  Merhaba. Istanbul Ümraniye’de ikamet ediyorum. Su an 5 kişilik grubumuz var. Grubumuzu genisletebiliriz. İstenilen şekilde ve itina ile süreci sonlandırır ve teslimatı yapabiliriz.

 7. Esra

  12 Aralık 2018 at 12:25

  Merhaba. İstanbul Ümraniye’de ikamet ediyorum. Şuan 5 kişilik grubumuz var. Grubumuzu genişletme imkanına da sahibiz. Evde paketleme işi yapmak istiyoruz. İstenilen şekilde, sürede, özenle süreci sonlandırır ve teslimatı yapabiliriz.

 8. Pınar

  19 Aralık 2018 at 09:10

  Merhaba İstanbul okmeydani ben de yaparım

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir